درباره گروه ما و مدیریت آن بیشتر بدانید

تلاش مدیریت کلینیک، اعمال سطح بندی خدمات برای دریافت خدمات پایه آموزشی توسط کارشناسان، معاینات ادواری غربالگری توسط پزشک عمومی مرکز و مشاوره و تشخیص و درمان تخصصی توسط متخصص هست.

خدمات ما

خدمات کلینیک ما
خدمات ارایه شده در این مرکز عبارتند از: پاسخگویی که به صورت حضوری و مجازی انجام می گیرد، نمونه برداری ضایعات مشکوک با روش بیوپسی تخصصی سوزنی بدون نیاز به بیهوشی و برش جراحی ، تشخیص و مشاوره دقیق و حرفه ای، انجام عمل های زیبایی سرپایی و تزریق ژل و بوتاکس همچنین به زودی با تجهیز و ساخت کلینیک جدید ، امکان انجام عمل های جراحی در محل کلینیک جدید، نوبت دهی اینترنتی و ... نیز در محیطی آرام و مناسب برای رفاه حال شما عزیزان محیا خواهد شد.

هدف ما

هدف کلینیک ما
هدف ما در این کلینیک علاوه بر آموزش و مشاوره صحیح، تشخیص و درمان منطبق بر آخرین اصول علمی روز دنیا با استفاده از تکنولوژی مدرن موجود ، بدون تحمیل هزینه های غیرصروری و ارائه بهترین کیفیت درمانی برای بیماران عزیز است. امیدواریم با کمک نظرات و پیشنهادات و همراهی شما عزیزان به این هدف دست یابیم.لطفا نظرات مفید خود را با ما به اشتراک بگذارید. همچنین با عضویت در کانال تلگرام و دنبال کردن صفحه اینستاگرام ما و معرفی ما به دیگران، ما را در انجام آموزش و مشاوره رایگان یاری فرمایید.

اعتبار ما سابقه ۱۷ ساله عمل‌های موفق جراحی در زمینه سرطان و زیبایی پستان و لیپوساکشن، تجربه کار تحقیقاتی و اجرایی در زمینه سرطان پستان در استان اصفهان و دریافت ده ها تقدیرنامه از استانداری، دانشگاه علوم پزشکی و روسای شبکه های بهداشت و درمان استان، و عضویت در کمیته های تدوین دستورالعمل‌های کشوری سرطان پستان و خیریه های مرتبط است.

رسالت ما ارتقاء سواد سلامت جامعه، ارائه خدمات با بهترین سطح استاندارد علمی روز و با تعهد کامل اخلاقی به مراجعین محترم و اجتناب از شعارهای غیرواقعی و عوام‌فریبانه است. ما معتقدیم هیچ سودی ماندگار نیست مگر در صورت تحقق رسالت علمی و اخلاقی.

شما می‌توانید در کلینیک ما از خدمات مختلف مربوط به جراحی پستان و لیپوساکشن بهره مند شوید که این خدمات شامل آموزش، مشاوره، پاسخ‌دهی به سوالات از طریق وب ‌سایت و اینستاگرام، پیگیری آنلاین آزمایشات و پاسخ دهی، و پیگیری‌های قبل و بعد از عمل هستند.