کشورهای توسعه یافته بر اساس مطالعات وسیع علمی به این نتیجه رسیده اند که پر بازده ترین نوع سرمایه گذاری در بخش سلامت، “پیشگیری ”از بیماری ها ست و برای رسیدن به بالاترین استانداردهای سلامت باید به “پیشگیری” بها داد. خوشبختانه در سال های اخیر وزارت بهداشت به مقوله“پیشگیری”بیشتراهمیت داده و فعالیتهای پیشگیری و غربالگری بیش از پیش در دستور کار قرار گرفته است. در همین راستا،ما نیز سعی داریم با ارتقا سواد سلامت و دراختیار قراردادن اطلاعات علمی و مفید، قدمی درراستای بهبود کیفیت زندگی زنان کشورمان برداریم و با کمک و همراهی شما،درپیشبرد توانمندی خودمراقبتی بانوان محترم کشور سهمی به عهده گیریم.

 

مراجعه به پزشک، همواره نباید به دنباله ظهور بیماری صورت پذیرد، شما بعنوان یک فرد سالم اجتماع برای اطمینان از سلامت خویش، آموختن روش های خودمراقبتی، و آموزش معاینات دوره ای به پزشک یا واحد بهداشتی درمانی مراجعه می کنید.

در کلینیک دکتر مریم طباطباییان، پیگیری مراجعات و یادآوری زمان مراجعات و تهیه پایگاه داده اطلاعات توسط سرکار خانم نداساعی،آموزش های قبل از عمل و نوبت دهی عمل توسط سرکارخانم مینا غلامی ، مراقبت های بعد از عمل و پیگیری بیماران بعد از عمل توسط سرکار خانم صدیقه غلامی انجام می شود.اما تک تک اعضا تیم، در تلاشند که پاسخگوی سوالات و درخواست های شما عزیزان باشند. در زنجیره سلامت، فرد مراجعه کننده، چه سالم در مرحله غربالگری و چه بیمار در حال دریافت خدمات درمانی، حلقه اصلی زنجیره هستند و همه اعضا تلاش دارند به منزله اعضا یک خانواده در کنار هم و برای ارتقا سلامت کل جامعه زنان تلاش کنند.

 

 

Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
بیماری های بدخیم
بیماری های خوش خیم
پیشگیری و تشخیص سرطان
زیبایی
متفرقه